Seminars

Seminer programımız - Öğrenmenin sonu yok

Balans ayarı ve teşhis teknolojisiyle ilgili bilgiler pratik hayatta son derece az bilinmektedir. Bu normal eğitimde öğrenilmez, meslek yüksek okulları veya üniversitelerde ise çok nadiren öğrenilir, bir ihtimal bu bilgi iş arkadaşlarından veya kişinin kendisinin araştırmasından öğrenilir. Ancak bu pratik hayat için sağlam bir temel değildir. Bu boşluğu, balans ayar teknolojisi konusunda balans ayarı teorisinden işletmedeki pratik uygulamalara kadar alanları kapsayan seminer programımız doldurmaktadır. Üniversal kullanım için çok özel görevlerin çözülmesine kadar.

Uzmandan uzmana - her zaman iyi bir tavsiye
Seminer yöneticilerimiz sınanmış "balans ayarı uzmanları"dır. Pratikte balans ayarı konusunda büyük tecrübeleri vardır ve bunları şimdi başkalarına aktarmaktadırlar. Balans ayarı ve teşhis teknolojisine dair özel konularda ayrıca Schenck RoTec firmasının diğer uzmanları da katılmaktadır, bunlar - bireysel bir sorununuz için de - size gerekli bilgileri aktarmakta ve sorularınızı yanıtlamaktadır.

Uzmanlar için program
Darmstadt kentinde başka pek çok konuda seminerler düzenlenmektedir, bunlara bizim aracılığımızla veya doğrudan Darmstadt'tan kayıt yaptırabilirsiniz. Elbette eğitim olanakları hakkında telefonla da bilgi veriyoruz. Kendi bünyemizde, balans ayar makinenizde bireysel kurslar veya Darmstadt'ta özel seminerler veriyoruz.